www.Elzab-Sigma.pl
Drukarka fiskalna Elzab Sigma Drukarka fiskalna Elzab Sigma Drukarka fiskalna Elzab Sigma

Kasa fiskalna Elzab Sigma

Poznaj innowacyjną technologię marki Elzab, która zapewni skuteczne zarządzanie sprzedażą produktów i usług! Sigma stanowi praktyczne połączenie urządzenia fiskalnego, komputera z systemem Linux i programu sprzedażowego. Każdy ze wspomnianych elementów charakteryzuje się wysoką wydajnością i dobrymi parametrami użytkowymi. Sigma została także wyposażona w kolorowy, 7-calowy ekran dotykowy kasjera oraz wyświetlacz klienta o przekątnej 4,3”. Dodatkowo, w urządzeniu zastosowano: wytrzymały i niezawodny mechanizm drukujący, różnego rodzaju standardy komunikacji czy moduł elektronicznej kopii paragonów. W rezultacie, kasa fiskalna Sigma szybko stanie się istotnym elementem Twojego rozwiązania systemowego.

1 kasa fiskalna, 3 rozwiązania technologiczne

Sigma stanowi wyjątkowo praktyczne połączenie 3 rozwiązań dla handlu i usług. Wspomniany model składa się następujących ogniw: części fiskalnej, komputera z systemem Linux oraz oprogramowania sprzedażowego. W związku z tym, Sigma już w standardzie zapewni Ci dostęp do funkcjonalności, które przeważnie są oferowane przez 3 oddzielne technologie. Ponadto, innowacyjne urządzenie od Elzab zagwarantuje Ci zarówno szybszą pracę, jak i oszczędność cennej przestrzeni na stanowisku obsługi nabywców.

Przyjazny w obsłudze ekran dotykowy

Zaletą kasy fiskalnej Sigma są 2 kolorowe, podświetlane ekrany TFT. Do dyspozycji kasjera jest tu przede wszystkim 7-calowy panel dotykowy, który emituje obraz w rozdzielczości 480 x 800 pikseli. To przy jego pomocy można wykonywać większość zadań towarzyszących prowadzeniu ewidencji. Model Sigma wyposażono także w ekran nabywcy o wielkości 4,3”. Wspomniany wyświetlacz działa w rozdzielczości 480 x 272 piksele i zapewnia dostęp do przejrzystych treści, np. informacji o 3 ostatnich pozycjach paragonu (wraz z podsumowaniem). Nie czekaj, już dziś zacznij korzystać z przyjaznej w obsłudze kasy fiskalnej Elzab!

100 000 jednoznacznie zdefiniowanych PLU

Poszukujesz wielozadaniowego urządzenia rejestrującego, które zapewni obsługę nawet bardzo dużego asortymentu? Kasa Elzab Sigma to idealna propozycja dla Twojego biznesu! W przypadku tego urządzenia, będziesz mógł zdefiniować do 100 000 pozycji towarowych. Ponadto, wszystkim zapisanym elementom asortymentu ustawisz długie nazwy, więc ich jednoznaczna identyfikacja nie sprawi żadnego problemu. Czas na zaawansowane rozwiązania dla Twojej działalności. Czas na kasę Elzab Sigma!

Kopia paragonów w formie elektronicznej

Kasa fiskalna Sigma zdecydowanie ułatwi dopełnienie formalności, które wynikają z codziennego prowadzenia ewidencji sprzedaży. Wszystko za sprawą tego, że urządzenie posiada elektroniczną kopię paragonów. Dzięki tej technologii Elzab Sigma zapisuje istotną dokumentację firmową w formie cyfrowej - na pojemnej karcie pamięci typu microSD. Natomiast obecność kopii elektronicznej wpływa nie tylko na komfort pracy oraz bezpieczeństwo danych, ale również na mniejsze koszty eksploatacji. W tej kasie rejestrującej trzeba jednorazowo stosować tylko 1 rolkę papieru.

Szybki i wydajny mechanizm drukujący

Obecny w kasie Elzab mechanizm termiczny odznacza się bardzo dobrymi parametrami użytkowymi. Model Sigma nie tylko korzysta z 80-metrowej rolki, ale też zapewnia prostą wymianę tego materiału eksploatacyjnego oraz szybkie wystawianie paragonów - z szybkością 190 mm/s. Co więcej, urządzenie oferuje wybór wariantu obsługiwanej papieru termicznego - 57 lub 80 mm - oraz już w standardzie posiada wbudowany obcinacz. Postaw na niezawodną technologię wydruku marki Elzab!

Sprawna współpraca z różnymi urządzeniami

Elzab Sigma momentalnie stanie się ważnym elementem rozwiązania systemowego, które został wdrożony w Twojej firmie. Model ten może płynnie współpracować z wieloma urządzeniami peryferyjnymi, np. z terminalem POS, czytnikiem, wagą, terminalem płatniczym, drukarką zamówień, dodatkowym ekranem klienta czy szufladą kasjerską. Co więcej, Sigma nie tylko obsługuje różne standardy komunikacyjne, m.in. RS-232, USB i LAN, ale również pozwala na zdalne zarządzanie swoją funkcjonalnością z sieci globalnej.

Programowalne klawisze i konfigurowalny ekran sprzedaży

W kasie Sigma zastosowano szereg udogodnień, które zdecydowanie przyspieszają i usprawniają codzienne obsługiwanie klientów firmy. Urządzenie oferuje pracę albo w trybie ECR, albo komputerowym, jak również zapisanie 8 klawiszy funkcyjnych. Oprócz tego, kasa fiskalna Elzab zapewnia korzystanie z klawiatury ekranowej (zmieniającej się zgodnie z aktualną sytuacją), natomiast sam interfejs sprzedaży, wyświetlany na 7-calowym panelu, można skonfigurować w taki sposób, żeby spełnił oczekiwania operatora. Oto rozwiązanie XXI wieku! Oto Elzab Sigma.

Wyjątkowa dbałość o jakość wykonania

Możesz być pewien tego, iż Elzab Sigma zagwarantuje Ci oszczędność powierzchni na stanowisku sprzedażowym. Urządzenie może się pochwalić kompaktowymi gabarytami oraz zwartą, stabilną obudową. Kasa fiskalna Elzab została też standardowo zabezpieczona przed działaniem pyłu i wilgoci, więc radzi sobie podczas pracy w wymagających warunkach. Ponadto, model Sigma wyróżnia się nowoczesnym wyglądem. Wdrożenie tego urządzenia fiskalnego podkreśli więc prestiż Twojej działalności gospodarczej!

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Elzab Sigma!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Elzab Delta Max E

Kasa fiskalna
Elzab Delta Max E

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij